ANR5040T6R8M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5040T6R8M
JLCPCB Part #
C7427137
Package
SMD,5x5mm
Description
2.8A 3.5A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS