ANR5040T3R6M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5040T3R6M
JLCPCB Part #
C7427131
Package
SMD,5x5mm
Description
3.6uH 3.7A 4.4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS