ANR4030T330M
MFR.Part #
ANR4030T330M
JLCPCB Part #
C7497082
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 33uH 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS