AHW2012C-1R6JTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
AHW2012C-1R6JTF
JLCPCB Part #
C19633908
Package
0805
Description
1.6uH 140MHz 150mA 20@25MHz 3.4Ω Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS