AHW3225F-561KTF
MFR.Part #
AHW3225F-561KTF
JLCPCB Part #
C18184950
Description
10mA 3MHz 560uH 60Ω Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS