AHW3225C-2R2JTF
MFR.Part #
AHW3225C-2R2JTF
JLCPCB Part #
C18184915
Description
130MHz 2.2uH 2.41Ω 25@50MHz 310mA Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS