APBD2012-181WTD12
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBD2012-181WTD12
JLCPCB Part #
C50325942
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 180mΩ 180Ω@100MHz 750mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS