APBE3216-260WTD13
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBE3216-260WTD13
JLCPCB Part #
C50326086
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 26Ω@100MHz 3.1A 40mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS