AHW2520C-47NJTF
MFR.Part #
AHW2520C-47NJTF
JLCPCB Part #
C6364741
Description
1.5GHz 160mΩ 1A 47nH 65@150MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS