AHW1608F-100KTF
MFR.Part #
AHW1608F-100KTF
JLCPCB Part #
C6808009
Description
10uH 12 180mA 25MHz 4.8Ω Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS