APLD3225-6R8KSTD3
MFR.Part #
APLD3225-6R8KSTD3
JLCPCB Part #
C50325795
Package
1210
Description
20MHz 35 470mA 6.8uH Multilayer inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS