AHW1608F-3R3KTF
MFR.Part #
AHW1608F-3R3KTF
JLCPCB Part #
C6808012
Description
12 150MHz 2.9Ω 230mA 3.3uH Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS