AHW2012FE1R0KTF
MFR.Part #
AHW2012FE1R0KTF
JLCPCB Part #
C6364732
Description
1.35A 14 169mΩ 1uH 208MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS