PRIM5020-102HS
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
PRIM5020-102HS
JLCPCB Part #
C54123555
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6A 10MΩ 1kΩ@100MHz 2 34mΩ 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS