AHW2012C-43NJTF
MFR.Part #
AHW2012C-43NJTF
JLCPCB Part #
C7427071
Description
1.8GHz 340mΩ 43nH 500mA 60@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS