ANRL201610-100M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANRL201610-100M
JLCPCB Part #
C6364841
Package
SMD,1.6x2mm
Description
10uH 600mA 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,1.6x2mm Power Inductors ROHS