APH1770T8R2M
MFR.Part #
APH1770T8R2M
JLCPCB Part #
C5349656
Package
SMD,17.7x17.2mm
Description
13A 20A 8.2uH 8.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,17.7x17.2mm Power Inductors ROHS