AHW1005C-33NJTF
MFR.Part #
AHW1005C-33NJTF
JLCPCB Part #
C6807986
Description
2.35GHz 24 33nH 400mA 400mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS