AHW1005C-R10JTF
MFR.Part #
AHW1005C-R10JTF
JLCPCB Part #
C6364693
Description
1.16GHz 100nH 2.5Ω 24 30mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS