SP1812R-392H
MFR.Part #
SP1812R-392H
JLCPCB Part #
C17344249
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1A 1A 200mΩ 3.9uH ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS