SP1812R-273H
MFR.Part #
SP1812R-273H
JLCPCB Part #
C17662409
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1Ω 27uH 400mA 430mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS