SP1812R-153H
MFR.Part #
SP1812R-153H
JLCPCB Part #
C17391937
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
15uH 490mΩ 530mA 640mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS