SP1812-562H
MFR.Part #
SP1812-562H
JLCPCB Part #
C17313968
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
240mΩ 5.6uH 866mA 920mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors