SP1812-333H
MFR.Part #
SP1812-333H
JLCPCB Part #
C17314921
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.2Ω 33uH 359mA 408mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors