SP1210R-273H
MFR.Part #
SP1210R-273H
JLCPCB Part #
C6818758
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
2.5Ω 249mA 27uH ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS