SP1210-472K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1210-472K
JLCPCB Part #
C7083496
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
4.7uH 520mΩ 601mA ±10% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors