SP1210-332G
MFR.Part #
SP1210-332G
JLCPCB Part #
C6495236
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
3.3uH 440mΩ 692mA 718mA ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors