SP1008R-562H
MFR.Part #
SP1008R-562H
JLCPCB Part #
C7364823
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
356mA 5.6uH 895mΩ ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS