PTKM75R-50
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM75R-50
JLCPCB Part #
C17387492
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
3.47A 45mΩ 600mA 75uH ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors ROHS