SP1008-104J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1008-104J
JLCPCB Part #
C6818615
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
10.9Ω 100uH 102mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors