P3519-331J
MFR.Part #
P3519-331J
JLCPCB Part #
C17392460
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
20mΩ 3.97A 330nH 7.52A ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors