SDS850R-393M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SDS850R-393M
JLCPCB Part #
C7075426
Package
SMD,10.5x8mm
Description
260mΩ 39uH 840mA ±20% SMD,10.5x8mm Power Inductors ROHS