P1330R-823G
MFR.Part #
P1330R-823G
JLCPCB Part #
C17324541
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.38Ω 150mA 362mA 82uH ±2% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors ROHS