S4924R-392K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S4924R-392K
JLCPCB Part #
C17459220
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
3.9uH 400mΩ 970mA 970mA ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS