4232-272J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232-272J
JLCPCB Part #
C6065836
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.25Ω 2.7uH 407mA ±5% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors