S4924-272K
MFR.Part #
S4924-272K
JLCPCB Part #
C17489375
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
1.16A 1.16A 2.7uH 280mΩ ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors