S4924-222K
MFR.Part #
S4924-222K
JLCPCB Part #
C17198949
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
1.42A 1.42A 190mΩ 2.2uH ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors