S4924-103J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S4924-103J
JLCPCB Part #
C17503211
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.62Ω 10uH 485mA 485mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors