P160-103FS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-103FS
JLCPCB Part #
C17415174
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
10uH 464mA 483mA 570mΩ ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors