PTKM50-50VM
MFR.Part #
PTKM50-50VM
JLCPCB Part #
C17577474
Package
Plugin,19.1x10.2mm
Description
3.93A 35mΩ 50uH 700mA ±10% 插件,19.1x10.2mm Power Inductors