PTKM200-50VM
MFR.Part #
PTKM200-50VM
JLCPCB Part #
C17477840
Package
Plugin,19.1x10.2mm
Description
1.97A 140mΩ 200uH 350mA ±10% 插件,19.1x10.2mm Power Inductors