5022R-392J
MFR.Part #
5022R-392J
JLCPCB Part #
C17690915
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.3Ω 3.9uH 395mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS