PTKM10R-59VM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTKM10R-59VM
JLCPCB Part #
C17413291
Package
Plugin,30.7x17.4mm
Description
10uH 14.5A 7.6A 8mΩ ±10% 插件,30.7x17.4mm Power Inductors ROHS