PTKM100R-50SM
MFR.Part #
PTKM100R-50SM
JLCPCB Part #
C6149075
Package
SMD,17.8x17mm
Description
100uH 500mA 60mΩ ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS