PTHF50-894
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF50-894
JLCPCB Part #
C17485967
Package
Plugin,33x16.5mm
Description
10.8A 16mΩ 50uH 9.9A ±10% 插件,33x16.5mm Power Inductors