PTHF25R-894H
MFR.Part #
PTHF25R-894H
JLCPCB Part #
C17301942
Package
Plugin,D=33mm
Description
12.8A 13.5A 25uH 8mΩ ±10% Plugin,D=33mm Power Inductors ROHS