PTHF75R-894H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF75R-894H
JLCPCB Part #
C17520657
Package
Plugin,D=33mm
Description
23mΩ 75uH 8A 8A ±10% Plugin,D=33mm Power Inductors ROHS