PTHF150-59
MFR.Part #
PTHF150-59
JLCPCB Part #
C17297158
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
150uH 4.2A 4.5A 52mΩ ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors