PTHF150-50
MFR.Part #
PTHF150-50
JLCPCB Part #
C17332042
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.2A 100mΩ 150uH 2.33A ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors