P1812-152H
MFR.Part #
P1812-152H
JLCPCB Part #
C17491966
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.5uH 1.98A 222mΩ 950mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors